nowoczesny design luksusowej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Moraira)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Moraira)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Moraira (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 517 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 13 422 500 zł (26 962 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 910 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi. Standard deweloperski.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w nobilitującej dzielnicy i połączona jest z otaczającym ją wzgórzem. W pobliżu rozciągają się przepiękne, piaszczyste plaże. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może aż 2 otwartymi, bezkrawędziowymi basenami typu „infinity”. Z okien podziwiać możemy bezkresne morze i szczyty gór. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca także wytwornym wnętrzem podzielonym na 2 strefy:
STREFA NOCNA: 4 sypialnie + łazienka
STREFA DZIENNA: salon + taras + kuchnia.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-38)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl