frontowa elewacja ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Moraira)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Moraira)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Moraira (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 443 m2, a także ciekawą ceną 7,945 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2021 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 885 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 17 935 zł/m2. Standard deweloperski.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoim nowoczesnym designem, śródziemnomorską architekturą i znakomitą lokalizacją wśród ogrodów i terenów zielonych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wyjątkowo słonecznym wnętrzu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z przepięknymi tarasami idealnymi do relaksu po ciężkim dniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto imponującymi widokami na morze. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z prywatnym basenem i przemyślanym rozkładem pomieszczeń i pokoi obejmującymi: 4 łazienki + kuchnię + strefę relaksu + 4 sypialnie + 2 garderoby + salon.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-39)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl