widok nocą na ekskluzywną rezydencję z basenem do sprzedaży Hiszpania (Moraira)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Moraira)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Moraira (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (25 962 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 910 m2, a także ciekawa cena 13 422 500 zł. Ź rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Standard deweloperski. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 517 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa od pierwszej prezentacji swoim eleganckim i funkcjonalnym wnętrzem, na który składają się:
KONDYGNACJA 0 / STREFA NOCNA: łazienka + 4 sypialnie
KONDYGNACJA 1 / STREFA DZIENNA: taras + pokój dzienny + kuchnia.
Z okien rozpościerają się imponujące widoki na morze oraz góry.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z dwoma otwartymi, bezkrawędziowymi basenami. Na koniec warto dodać, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w elitarnej dzielnicy i połączona jest z otaczającym ją wzgórzem. Na wyciągnięcie ręki przepiękne, piaszczyste plaże.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-38)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl