designerski salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedażHiszpania (Orihuela Costa, Alicante)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Orihuela Costa, Alicante)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Orihuela Costa, Alicante (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 225 m2, a także ciekawą ceną 3,708 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2019 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 500 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 16 480 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim funkcjonalnym i przemyślanym rozkładem pomieszczeń z podziałem na: 4 łazienki + solarium na dachu + kuchnię + 4 sypialnie + taras + salon. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom duże poczucie komfortu (klimatyzacja) i bezpieczeństwa. Przyszli właściciele mają również do dyspozycji basen i starannie wypielęgnowany ogród.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niezwykle ekonomiczna w eksploatacji dzięki między innymi zastosowanemu oświetleniu LED. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z kompletnie wyposażoną we wszystkie wysokie i niskie szafki kuchnią. Cna obejmuje również urządzenia AGD i wszystkie oprawy elektryczne (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne). Niesamowicie efektownie prezentują się na pewno tarasy z imponującymi widokami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją nowoczesną bryłą, wnętrzem, elegancją i prestiżem.

Gwarantujemy pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-6)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl