nowoczesne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Orihuela Costa, Alicante)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Orihuela Costa, Alicante)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Orihuela Costa, Alicante (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 16 480 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 500 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2019 roku. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 3,708 mln złotych, wygodny metraż 225 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek pierwotny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim funkcjonalnym i przemyślanym rozkładem pomieszczeń z podziałem na: kuchnię + pokój dzienny + solarium na dachu + taras + 4 łazienki + 4 sypialnie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie komfortu (klimatyzacja) oraz bezpieczeństwa. Przyszli właściciele mają również do dyspozycji basen i przepięknie utrzymany ogród.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu dzięki między innymi zastosowanemu oświetleniu LED. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z całkowicie wyposażoną we wszystkie wysokie i niskie szafki kuchnią. Cna obejmuje również urządzenia AGD i wszystkie oprawy elektryczne (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne). Niesamowicie efektownie prezentują się z pewnością tarasy z zapierającymi dech w piersiach widokami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją nowoczesną bryłą, wnętrzem, wytwornością, a także prestiżem.

Zapewniamy pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-6)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl