imponujące rozmachem wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Quesada)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Quesada (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie trzech pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 181 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 1,35 mln zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2019 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 13 366 zł/mkw. przy metrażu 101 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim funkcjonalnym i przemyślanym rozkładem pomieszczeń, w skład którego wchodzą: kuchnia + solarium + taras + 3 łazienki + 3 sypialnie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z prywatnym basenem i ogrodem. Ciekawym rozwiązaniem jest na pewno fakt, że sztuczna murawa połączona została z antypoślizgową nawierzchnią zewnętrzną. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży olśniewają swoim nowoczesnym aranżem, rozprowadzoną klimatyzacją, ogrzewaniem podłogowym.

Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje:
– urządzenia AGD
– wewnętrzne oprawy elektryczne
– zewnętrzne oprawy elektryczne
– oświetlenie LED
– wyposażenie kuchni.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż o prostej, ponadczasowej bryle, z dużymi tarasami wybudowana na nowym osiedlu. Blisko stąd do morza. Okolica uchodzi za wyjątkowo cichą i spokojną. Zapewniamy pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-7)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl