nowoczesny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Quesada)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Quesada)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Quesada (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego i została oddana do użytku w 2019 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z trzech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 13 366 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,35 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 101 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 181 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia prostą i ponadczasową bryłą z dużymi tarasami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może także swoją ciekawą lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla. Niedaleko stąd do plaży i morza. Okolica uważana jest za wyjątkowo cichą i spokojną. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż olśniewają współczesnymi trendami aranżacyjnymi. Warto podkreślić, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja zapewnia przyszłym domownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z ujętym już w cenie wyposażeniem kuchni, oświetleniem LED, zewnętrznymi i wewnętrznymi oprawami elektrycznymi, a także urządzeniami AGD. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim przemyślanym i wygodnym rozkładem pomieszczeń, w skład którego wchodzą: 3 sypialnie + taras + kuchnia + 3 łazienki + solarium. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z prywatnym basenem i ogrodem.

Gwarantuję pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-7)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl