basen przed luksusową rezydencją na sprzedaż Hiszpania (San Miguel De Las Salina)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (San Miguel De Las Salina)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w San Miguel De Las Salina (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 30 245 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 6 351 460 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Standard deweloperski. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 210 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 404 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca od pierwszej prezentacji swoją uroczą lokalizacją w niezwykle ciekawym punkcie wybrzeża, pomiędzy wzgórzami a morzem. Do plaży jest zaledwie parę minut spacerem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom poszukującym wysmakowanego stylu, komfortu, prestiżu i elegancji. To również znakomita propozycja dla amatorów gry w golfa ze względu na polskie, mistrzowskie pola golfowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń: pokój dzienny + 4 łazienki + taras + kuchnia + 4 sypialnie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z prywatnym basenem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-40)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl