komfortowy pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (San Miguel De Las Salina)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (San Miguel De Las Salina)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w San Miguel De Las Salina (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 210 m2, a także ciekawą ceną 6 351 460 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 404 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 30 245 zł/m2. Standard deweloperski.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w bajecznie pięknej lokalizacji, tuż obok mistrzowskiego pola golfowego i malowniczych pomarańczowych gajach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z prywatnym basenem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: taras + 4 łazienki + 4 sypialnie + salon + kuchnia etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana ze zrozumiałych względów głównie do wielbicieli golfa. Na plaże spacerem można dojść w kilka minut. Na koniec warto zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w malowniczym punkcie wybrzeża, pomiędzy wzgórzami a morzem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-40)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl