słoneczny pokój gościnny w luksusowej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (San Miguel De Salinas)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (San Miguel De Salinas)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w San Miguel de Salinas (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,66 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 144 m2 powierzchni posadowiona na działce 500 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2020. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 18 472 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim przepięknym wnętrzem, obejmującym: 3 łazienki + kuchnię + taras na dachu (solarium) + 3 sypialnie + salon. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją przepiękną działką wyłożoną sztuczną murawą połączoną z antypoślizgową nawierzchnią zewnętrzną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja). Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje między innymi: zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami oświetlenie LED-owe, oprawy elektryczne zewnętrzne/wewnętrzne, urządzenia AGD.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z całkowicie wyposażoną kuchnią. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje ogromne poczucie prywatności i intymności. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana zgodnie z nowoczesnymi trendami na prestiżowym osiedlu wśród elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Na koniec warto wspomnieć o imponującym solarium na dachu, basenie i ogrodzie.

Gwarantujemy pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-5)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl