słoneczny salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (San Miguel de Salinas)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (San Miguel de Salinas)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w San Miguel de Salinas (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie trzech pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 144 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 2,66 mln zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2020 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 18 472 zł/mkw. przy metrażu 500 mkw.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras na dachu (solarium) + kuchnia + pokój dzienny + 3 łazienki + 3 sypialnie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją przepiękną działką wyłożoną sztuczną murawą połączoną z antypoślizgową nawierzchnią zewnętrzną. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu (rozprowadzona klimatyzacja). Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż ujmuje m.in.:
– urządzenia AGD
– oprawy elektryczne wewnętrzne
– oprawy elektryczne zewnętrzne
– nowoczesne oświetlenie LED-owe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z kompletnie wyposażoną kuchnią. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia duże poczucie prywatności i intymności (ogrodzenie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana zgodnie z nowoczesnymi trendami na prestiżowym osiedlu w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Na koniec warto wspomnieć o imponującym solarium na dachu, basenie oraz ogrodzie.

Zapewniamy pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-5)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl