okazała bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Sotogrande, Kadyks)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Sotogrande, Kadyks)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Sotogrande, Kadyks (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 11 310 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 275 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2019 roku. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1,908 mln złotych, wygodny metraż 168, 7 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek pierwotny. Zapewniamy pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuję nowym właścicielom najwyższy standard życia na światowym poziomie. Przyszli domownicy będą mogli bez ograniczeń korzystać z basenów, kortów tenisowych, siłowni oraz zaprojektowanych przez profesjonalnego architekta krajobrazu bajecznych ogrodów.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zostanie wyposażona w podstawowy system integracji automatyki domowej, co w połączeniu z klimatyzacja, ogrzewaniem podłogowym i systemem alarmowym jest znaczącym udogodnieniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto swoją architekturą. Mamy tu płaski ach (solarium) wykończony antypoślizgowymi ceramicznymi kafelkami, mamy białą, izolowaną termicznie i akustycznie fasadę, a także aluminiową stolarkę zewnętrzna czy choćby automatyczne żaluzje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje swoją prestiżową lokalizacją w pobliżu mariny, klubu jachtowego, restauracji, sklepów, pól golfowych i wielu innych obiektów sportowo-rekreacyjnych. W tym miejscu warto również podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż znajduje się w prywatnej dzielnicy mieszkaniowej, na wybrzeżu Morza Śródziemnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-11)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl