po lewej elegancki salon, po prawej komfortowa jadalnia w luksusowej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe (np. drewno egzotyczne), znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 980 000 złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 3 379 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 290 mkw. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2009 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 6 pokoi na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 1600-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z własnym basenem. Atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy, ok 1 km od centrum i węzła autostrady A1 to kolejna z jej niekwestionowanych zalet. Bezpieczeństwo wszystkim lokatorom gwarantują okna plastikowe z szybami antywłamaniowymi klasy P4. Na szczególną uwagę zasługuje przepięknie zadbana i zagospodarowana działka. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– przedpokój
– garaż
– kotłownia
– kuchnia
– jadalnia
– salon
– taras
– basen
– łazienka
PIETRO:
– sypialnia
– 4 pokoje
– balkon
– łazienka.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup luksusowej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25851)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl

x (x)