nowoczesny wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 142,23 metra kwadratowego w okolicy Katowic (śląskie) za 399 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 805 zł. Luksusowa rezydencja do sprzedaży z 2019 roku posadowiona na działce o powierzchni 251 metrów kwadratowych.

Atrakcyjna lokalizacja, najlepszej jakości materiały, możliwość indywidualnego wykończenia zgodnie z własnym gustem oraz przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości kupującego to najmocniejsze zalety tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w pobliżu słynnego centrum handlowego, wielu marketów, dyskontów słynnych marek, sklepów, punktów usługowo-handlowych, poczty, przedszkola, szkoły itp.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencja do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: wiatrołap + garaż + garderoba + łazienka + hall + kuchnia + salon + taras
KONDYGNACJA 1: komunikacja + 4 pokoje + łazienka.
Wszystkie pomieszczenia i pokoje wykończone z najwyższej jakości materiałów.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom, takim jak biznesmeni, właściciele firm, kadra managerska, przedstawiciele wolnych zawodów itp. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w stanie surowym, zamkniętym z opcją wykonania dalszych prac po podpisaniu umowy z wykonawcą.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży objęta znanym i popularnym programem „Kupujący nie płaci prowizji” (na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera z wieloletnim doświadczeniem). Pomagamy w negocjacji warunków zakupu luksusowej rezydencji na sprzedaż. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Śląsk i Zagłębie. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2100)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl
Tel. +48 784 554 364