widok od frontu na ekskluzywną rezydencję na sprzedaż Kłodzko (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kłodzko (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Kłodzka (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie dziewiętnastu pokoi na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Powierzchnia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wynosi 840 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kosztuje 1,6 mln złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 1 905 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zagospodarowanej, 3000-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jej atuty. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura, a opłaty przerzucone są na właściciela. Cena ekskluzywnej rezydencji podlega negocjacji ze zdecydowanym klientem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z całkowitym wyposażeniem (w dużej części nowym). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży urzeka również zadbaną działką z przepięknie utrzymanym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może niecodziennie spotykanym, wysokim standardem oraz wykończeniami z najlepszej klasy materiałów.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład kompleksu dwóch budynków:
BUDYNEK NUMER JEDEN:
– 7 pokoi + pralnia + 7 łazienek + kotłownia + sala restauracyjna + kuchnia + sala kominkowa
BUDYNEK NUMER DWA:
– 7 pokoi + 2 apartamenty + 7 łazienek + gabinet/biblioteka + 2 garaże + sypialnia + salon + kuchnia.
Istnieje możliwość zakupu jednego z budynków w cenie 750 tys. zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale, gdyż znakomicie nadaje się również pod działalność komercyjną (siedziba firmy, specjalistyczna placówka). W poczet zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż warto również wliczyć atrakcyjną lokalizację w uzdrowiskowej okolicy, w otoczeniu pięknego parku zdrojowego.

Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 25 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (150-853)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl