widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję na sprzedaż Konin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Konina (wielkopolskie) za 850 tysięcy złotych. Powierzchnia 136 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2008 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 57 400 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 6 250 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w malowniczej lokalizacji i poszczycić się może ogromnym potencjałem komercyjnym, gdyż doskonale nadaje się pod działalność gospodarczą typu agroturystyka. Wokół cisza, spokój, stawy, las, sad, chata grillowa w stylu marynistycznym. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: wc + taras + garderoba + wc + aneks kuchenny + 2 pokoje + łazienka + pomieszczenie gospodarcze + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje + wc + łazienka + garderoba.
Na straży wszystkich domowników czuwa nowoczesny system monitoringu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana gazowo. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonała dla osób, które cenią bliskość natury, lubią łowić ryby we własnym stawie, zbierać grzyby z własnego lasu, owoce z własnego sadu, warzywa z własnego ogródka itp. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-255)

Kontakt:
e-mail: konin@wgn.pl