wytworne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Konin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Konin (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Konina (wielkopolskie). Funkcjonalny metraż 260 m2 wraz z dużą działką 2600 m2 i atrakcyjną ceną 890 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2002 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 6 pokoi rozmieszczonych na 1 kondygnacji. Rynek wtórny. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest także atrakcyjna cena za metr kwadratowy 3 423 zł/m2, wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod działalność komercyjną – prestiżowa siedziba firmy. Nad bezpieczeństwem wszystkich domowników czuwa nowoczesny monitoring. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszy duży, dwustanowiskowy garaż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0:
– salon
– kuchnia
– łazienka z wc
– garderoba
– kotłownia
KONDYGNACJA 1:
– 3 pokoje
– korytarz
– łazienka z wc
– taras.

Ekskluzywna rezydencja zapewnia nowym mieszkańcom wysoki poziom komfortu dzięki m.in. rozprowadzonej instalacji ogrzewania podłogowego. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-254)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl