pokój gościnny z kominkiem w luksusowej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 409 zł/mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2014 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaprojektowane zostało na jednej kondygnacji. Malownicza i perfekcyjnie zagospodarowana działka rozciąga się na pow. 1 229 metrów kwadratowych. Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowej rezydencji na sprzedaż tworzą cztery pokoje. Powierzchnia 220 m2 Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 970 tys. złotych, wysoki standard wnętrza, a także najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Długą listę zalet luksusowej rezydencji na sprzedaż otwiera nobilitująca lokalizacja w cichej i bezpiecznej okolicy. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na KONDYGNACJI 0: aneks kuchenny + taras + hol + jadalnia + przedsionek + pokój dzienny
na KONDYGNACJI 1: pokój gościnny + balkon + łazienka + 3 sypialnie.
Cena luksusowej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym kupującym (zawiera zabudowę kuchni ze sprzętem AGD i łazienki).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoim perfekcyjnie wypielęgnowanym  ogrodem, gdzie przewidziano miejsce na rekreację oraz taras. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje wszystkim przyszłym właścicielom ogromne poczucie komfortu, a także bezpieczeństwa (system alarmowy). O komfort troszczy się m.in. ogrzewanie podłogowe, elektryczne rolety, indywidualne sterowanie temperaturą poszczególnych pomieszczeń itp. Polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Serdecznie polecam i zapraszam.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1456)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl