słoneczny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 180 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 595 tys. zł (3 306 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 870 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2020 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu dzięki między innymi dociepleniu dwunastocentymetrowym styropianem z ważnym certyfikatem energetycznym. Duże wrażenie robi także starannie wypielęgnowana działka z wieloma nasadzeniami, ogrodem i przepięknym oczkiem wodnym. Dodatkowo na działce znajdują się: wiata (ok. 20 mkw.) + budynek mieszkalny (20 mkw.).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana na trzy różne sposoby: kominek w salonie z rozprowadzeniem ciepłego powietrza na poddasze + piec na paliwo stałe ekologiczne + instalacja grzewcza podłączona do kotłowni. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji tworzą:
NIŻSZY POZIOM: łazienka z wc + korytarz + taras + garaż + salon + kotłownia + spiżarnia + wiatrołap + jadalnia + kuchnia
WYŻSZY POZIOM: 2 pokoje + biuro + pomieszczenie gospodarcze + łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż to wspaniała propozycja dla rodziny, która szuka ciszy, spokoju, komfortu i prestiżu.

Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży pozostaje do uzgodnienia ze zdecydowanym kupującym. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1686)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl