stylowy salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 1,005 mln złotych. Powierzchnia 185 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2001 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 2 900 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na dwóch kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 5 432 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może znakomitą lokalizacją z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu. Niesamowicie efektownie prezentuje się także doskonale wypielęgnowany i automatycznie nawadniany ogród z różnorodną roślinnością. Na zmotoryzowanych czeka duży, 2-stanowiskowy garaż wolno stojący. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu:
– ogrzewanie podłogowe
– antywłamaniowe rolety.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM 0: kotłownia + spiżarnia + pralnia + kuchnia + wc + gabinet + hall + taras + wiatrołap + pokój dzienny
POZIOM 1: 2 łazienki + przedpokój + 3 sypialnie
POZIOM 2: schowek.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Serdecznie zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3326)

Kontakt:
e-mail: k.grabowska@wgn.pl