słoneczny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 848 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 30 700 m2, a także ciekawa cena 1 600 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1997 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 330 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją niebanalną architekturą projektu znanego studia architektonicznego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z funkcjonalnym poddaszem użytkowym oraz garażem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na dużej działce otoczonej lasem brzozowym. dodatkowo na działce mieści się 18-arowy staw oraz oczko wodne. Warto dodać, że wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zapewnia wszystkim jego domownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa (alarm + monitoring) oraz komfort (ogrzewanie podłogowe).

Zapraszam serdecznie na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji, a przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3469)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl