prestiżowe i przestronne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Łódź

Rezydencja do sprzedaży Łódź

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Łodzi (łódzkie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 6,49 mln złotych. Metraż 553 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 11 736 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie osiem pokoi na dwóch kondygnacjach. Rok budowy – 2004. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 3643-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa już od pierwszego spojrzenia swoim przepięknym ogrodem oraz angielskim stylem. Podkreślają to m.in. dwa klimatyczne, angielskie kominki znajdujące się w głównym salonie oraz kuchni oraz dopracowane ze szczególną dbałością o każdy szczegół i detal wnętrza. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom duży komfort i najwyższy standard życia. Dużym udogodnieniem jest np. instalacja wodnego ogrzewania podłogowego. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje duży, dwustanowiskowy garaż.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: hol + 3 salony + biblioteka + jadalnia + 2 kuchnie + 4 sypialnie + 3 łazienki. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także dużym potencjałem, gdyż istnieje możliwość przebudowy jej na willę dwurodzinną.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń właściciela nieruchomości i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, maja charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. (011-23)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl