front luksusowej rezydencji do sprzedaży na Mazurach

Rezydencja do sprzedaży na Mazurach

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 171 metrów kwadratowych na Mazurach (warmińsko-mazurskie) za 590 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja wyróżnia się niebywale wysokim standardem i wykończeniami z materiałów najlepszego sortu.  Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w stanie surowym, zamkniętym, co pozwala na wykończenie wnętrza według własnych upodobań i gustu. Istnieje jednak opcja zlecenia doprowadzenia luksusowej rezydencji do stanu deweloperskiego. Kupujący ekskluzywną rezydencję zwolniony jest z 2% podatku od czynności cywilno-prawnych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0:
– garaż
– salon
– wiatrołap
– jadalnia
– korytarz
– kuchnia
– klatka
– spiżarnia
– wc
KONDYGNACJA 1:
– korytarz
– garderoba
– pokój
– sypialnia
– łazienka
– pokój

Ekskluzywna rezydencja wyróżnia się swoją malowniczą, cichą i spokojną lokalizacją nad jeziorem, blisko lasu, w pobliżu pola golfowego. Luksusowa rezydencja adresowana do najbardziej wymagających klientów. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2017 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka liczy 905 metrów kwadratowych powierzchni.

Pomagamy w formalnościach związanych z zakupem luksusowej rezydencji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (102-3038)

Kontakt:
e-mail: olsztyn@wgn.pl
Tel. +48 89 527 38 33
Tel. +48 533 342 133