komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 3 036 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 17 320 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2002 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1,5 mln złotych, wygodny metraż 494 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowane i urządzone z wyczuciem dobrego smaku i gustu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:

na POZIOMIE NIŻEJ znajdziemy: 2 pomieszczenia gospodarcze + pokój dzienny + spiżarnię + łazienkę z wc + gabinet + 2 korytarze + garaż + przedpokój + kuchnię + pralnię + hall + jadalnię + kotłownię
na POZIOMIE WYŻEJ znajdziemy: antresolę + korytarz + 2 łazienki + 3 pokoje + komunikację + pomieszczenie strychowe + garderoba.

Cena luksusowej rezydencji do sprzedaży do uzgodnienia ze zdecydowanym kupującym. Dla rodzin posiadających więcej niż jeden samochód przewidziano 2-stanowiskowy garaż. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-2792)

Kontakt:
piotrkowtryb@wgn.pl