widok z lotu ptaka na luksusową rezydencję na sprzedaż Piotrków Trybunalski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2000 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 443 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 630 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 183 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 2 375 m2.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa przepiękną działką z licznymi nasadzeniami krzewów ozdobnych i drzew. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż tworzą:
POZIOM NIŻSZY:
– 3 sypialnie
– kuchnia
– garaż
– kotłownia
– jadalnia
– pralnia
– korytarz
– 2 łazienki z wc
– salon
POZIOM WYZSZY:
– powierzchnia do zaadaptowania na dodatkowe pokoje/sypialnie/łazienkę.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży wraz z częścią umeblowania, szafami w zabudowie, umeblowaną i wyposażoną kuchnią. W bryle ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż mieści się dwustanowiskowy garaż. Cena luksusowej rezydencji do sprzedaży podlega indywidualnej negocjacji. Długą listę zalet ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż zamyka elegancko zaprojektowane wnętrze. Prezentacje luksusowej rezydencji do sprzedaży tylko po wcześniejszym umówieniu. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-3856)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl