imponujące przepychem wejście do luksusowej rezydencji na sprzedaży Rawicz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Rawicz (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Rawicza (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie dziewięciu pokoi na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1923 roku. Rynek wtórny. Powierzchnia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wynosi 420 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kosztuje 940 tys. złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 2 238 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zagospodarowanej, 3500-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jej atuty.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przyciąga dużym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie dochodowej działalności komercyjnej:
– ośrodka jeździeckiego
– pensjonatu
– gospodarstwa agroturystycznego
itp.
Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zawiera sad oraz ziemię rolną.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego wejrzenia swoim reprezentacyjnym wejściem oraz znakomitą lokalizacją w atrakcyjnej okolicy z przepięknymi widokami na pola uprawne i las. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż posiada niesamowity klimat i swój charakter:
na KONDYGNACJI ZERO znajdziemy:
– kuchnię
– pokój gościnny
– gabinet
– pokój wypoczynkowy
– spiżarnię
– pralnię
– łazienkę
– pokój stołowy
na KONDYGNACJI JEDEN znajdziemy:
– wc
– 5 sypialni
– pokój kąpielowy
– taras.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład elitarnego kompleksu zabudowań wraz z 5 budynkami gospodarczymi. Dużą zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są ponadto:
– architektura z cegły i kamienia
– dbałość o detale
– solidna jakość
– wyjątkowy klimat.

Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją jej stanu prawnego. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-21)

Kontakt:
e-mail: rawicz@wgn.pl