fragment elewacji luksusowej rezydencji na sprzedaż Rzeszów

Rezydencja do sprzedaży Rzeszów

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Rzeszowie (podkarpackie) za 2,8 mln złotych. Powierzchnia 400 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład dziesięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 850 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na trzech kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 7 000 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim ogromnym potencjałem, a także atrakcyjną lokalizacją. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana inwestorom. To znakomite miejsce pod siedzibę firmy lub prywatny akademik.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1:
– kuchnia
– korytarz
– kotłownia
– łazienka
– 2 pokoje
KONDYGNACJA 0:
– schowek
– łazianka
– spiżarnia
– pokoje
– 3 pokoje
– przedpokój
– jadalnia
– kuchnia
– pokój dzienny
KONDYGNACJA 1:
– przedpokój
– jadalnia
– kuchnia
– pokój dzienny
– łazianka
– spiżarnia
– 3 pokoje
KONDYGNACJA 2:
– powierzchnia do adaptacji na pomieszczenia mieszkalne.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z 2 loggiami i garażem w bryle. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w opcji z lub bez umeblowania (do negocjacji). Niesamowicie efektownie prezentuje się okalająca luksusową rezydencję do sprzedaży perfekcyjnie zadbana działka porośnięta krzewami ozdobnymi i drzewami owocowymi. Doskonała lokalizacja – luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się wśród bogatej infrastruktury: sklepów, szkół, przedszkoli, żłobków, przychodni zdrowia, aptek, galerii handlowych, lokali gastronomicznych, banków, kościoła itp. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (135-1052)

Kontakt:
e-mail: rzeszow@wgn.pl