reprezentacyjne wejście z kolumnami do ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Starogard Gdański

Rezydencja do sprzedaży Starogard Gdański

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Starogardzie Gdańskim (pomorskie). Cena – 2,699 mln złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 106900-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z 2 kondygnacji. Powierzchnia 420 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 6 426 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem, a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją doskonałą lokalizacją zarówno pod cele mieszkalne, jak komercyjne. Można tu stworzyć ekskluzywny obiekt opieki dla osób starszych z częścią pensjonatowo-konferencyjną oraz gastronomiczną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o bardzo ciekawej architekturze. Atrakcyjna lokalizacja to także gwarancja spokoju, ciszy i bezpieczeństwa.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu budynków i obiektów sportowych wraz z:
– chatą grillową
– drewnianym budynkiem
– kortem tenisowym
– oczkiem wodnym
– fontanną.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą:
na KONDYGNACJI ZERO znajdziemy: aneks kuchenny + salon + łazienkę z wc + taras
na KONDYGNACJI JEDEN znajdziemy: taras

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapraszam do obejrzenia luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-947)

Kontakt:
e-mail: a.siewierska@wgn.pl