nowocześnie zaaranżowany salon w luksusowej rezydencji na sprzedaż Suwałki (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Suwałki (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicy Suwałk (podlaskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o funkcjonalnym rozkładzie pokoi na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2008 roku. Rynek wtórny. Powierzchnia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wynosi 137 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kosztuje 450 tys. złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 3 285 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zagospodarowanej, 3216-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze jej atuty.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to m.in. zaawansowany system alarmowy. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są całkowicie urządzone: salon + łazienka +  2 sypialnie + garderoba.

Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest również wypielęgnowany ogród, miejsce do wypoczynku, altanka z grillem oraz sauna. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-888)

Kontakt:
e-mail: abutkiewicz@wgn.pl