salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Szczecin

Rezydencja do sprzedaży Szczecin

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 3 114 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 746 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 1996 roku. Sześć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 1 090 000 złotych, wygodny metraż 350 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia wszystkim mieszkańcom najwyższy poziom bezpieczeństwa (solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne) i komfortu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom szukającym unikalności, harmonii, piękna i dobrego stylu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA NAJNIŻSZA: garaż 2-stanowiskowy, pomieszczenie gospodarcze, wc, kuchnia, basen, wyjście na ogród, pokój dzienny
KONDYGNACJA ŚRODKOWA: łazienka z wc + 3 pokoje + pokój dzienny
KONDYGNACJA NAJWYŻSZA: 2 pomieszczenia gospodarcze + pokój dzienny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją prestiżową lokalizacją wśród innych luksusowych rezydencji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z prywatnym basenem, użytkowym poddaszem i dwustanowiskowym garażem. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-391)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl