prestiżowy salon w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Szczecin (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Szczecin (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków. Cena – 4 995 000 złotych. Metraż 680 m.kw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 7 346 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 5 pokoi na 2 kondygnacjach. Rok budowy – 2002. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 5631-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana w najnowszej technologii, z najwyższej klasy materiałów budowlanych. Działka nawadniana automatycznie, w pełni zagospodarowana z licznymi nasadzeniami i oczkiem wodnym. Osoby zmotoryzowane ucieszą na pewno dwa w pełni oświetlone parkingi wyłożone kostką. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaż klimatyzowane z funkcją grzania i chłodzenia. Dla podwyższenia komfortu dodatkowo zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest nowoczesna instalacja alarmowa, antywłamaniowe szyby etc. Dodatkowo założona jest instalacja przeciwpożarowa, wideofon oraz centralny odkurzacz.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PODPIWNICZENIE:
– pomieszczenia użytkowe
– pralnia
– suszarnia
PARTER:
– garderoba dla gości
– łazienka dla gości
– salon
– ogród zimowy/jadalnia
– kuchnia
– spiżarnia
– gabinet z łazienką
– sypialnia
– salon kąpielowy
– kryty basen z jacuzzi
– fitness
PIĘTRO:
– sypialnia
– salon kąpielowy

Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno ucieszy duży, dwustanowiskowy garaż z automatyczną bramą. Przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10791)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
tel. +48 91 30 70 270
tel. +48 606 641 999