widok od strony basenu na ekskluzywną rezydencją na sprzedaż Hiszpania (Malaga, Costa Del Sol)

Rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Malaga, Costa del Sol)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Maladze, Costa del Sol (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 9 653 500 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 532 m2 powierzchni posadowiona na działce 1326 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 18 146 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest w wiele nowinek technologicznych, jak np. słoneczne panele do ogrzewania wody, zaawansowany system alarmowy, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe itp., Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
NIŻSZY POZIOM: kuchnia + strefa wypoczynkowa + pokój + 2 sypialnie + 2-stanowiskowy garaż + łazienka + pomieszczenia gospodarcze + pokoje magazynowe + jadalnia + salon + weranda + gabinet + taras + przedpokój + basen + ganek
WYŻSZY POZIOM: garderoba + 4 łazienki + balkon + 4 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoimi imponującymi widokami na morze, Afrykę i Gibraltar. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych, luksusowych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, tłumaczenia itp.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9743)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl