komfortowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w Kwidzynie

Rezydencja do sprzedaży w Kwidzynie

Luksusowa rezydencja o powierzchni 351,53 metrów kwadratowych w Kwidzynie (pomorskie) za 499 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja poszczycić się może atrakcyjną, prestiżowa i nobilitującą lokalizacją nieopodal Zamku i Katedry Kwidzyńskiej oraz głównego deptaka. Luksusowa rezydencja o naprawdę dużym potencjale, doskonała dla najbardziej wymagających klientów, którzy szukają dużej przestrzeni, luksusu i najlepszych materiałów wykończeniowych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji:
KONDYGNACJA 1: kuchnia + gabinet + salon
KONDYGNACJA 2: salon + wc + biblioteka + łazienka + taras + balkon + sypialnia
KONDYGNACJA 3: 4 pokoje + taras + łazienka.

Na osobną uwagę zasługuje przepięknie zadbany i utrzymany ogród. Obok luksusowej rezydencji stoi garaż z pokojem letnim. Ekskluzywna rezydencja stanowi znakomitą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i na prowadzenie w niej działalności komercyjnej (gabinety lekarskie, kancelaria adwokacka itp.). Działka liczy 251 metrów kwadratowych powierzchni. Serdecznie zapraszamy do oglądania luksusowej rezydencji. Oferta sprzedaży ekskluzywnej rezydencji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura.

Powyższa oferta sprzedaży luksusowej rezydencji nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez ich właścicieli i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. (128-1146)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85