stylowy salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży w okolicach Wrocławia

Rezydencja do sprzedaży w okolicach Wrocławia

Luksusowa rezydencja o powierzchni 196 metrów kwadratowych w okolicach Wrocławia (dolnośląskie) za 650 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja wykończona w niecodziennie wysokim standardzie przy wykorzystaniu jedynie najlepszych jakościowo materiałów (np. marmur). Wysoki standard dodatkowo podnosi rozprowadzone ogrzewanie podłogowe.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0: kuchnia + salon + część jadalniana
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + salon kąpielowy + garderoba.

Luksusowa rezydencja zaaranżowana i zaprojektowana w funkcjonalny sposób. Ekskluzywna rezydencja wyposażona w wiele nowoczesnych rozwiązań z nowoczesnym systemem ogrzewania. Obok luksusowej rezydencji znajduje się niewielki budynek do zabaw dla dzieci. Atrakcyjna lokalizacja – do długiej listy zalet ekskluzywnej rezydencji warto jeszcze dopisać cichą, spokojną okolicę, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej.

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2006 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 551 metrów kwadratowych. Przy konieczności finansowania zakupu ekskluzywnej rezydencji kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Zachęcam do obejrzenia luksusowej rezydencji. (155-392)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338