stylowy salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży w okolicach Szczecina

Rezydencja do sprzedaży w okolicy Szczecina

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 242 metrów kwadratowych w okolicy Szczecina (zachodniopomorskie) za 1,499 mln złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja poszczycić się może przepięknym, idealnie wypielęgnowanym ogrodem. Szczególne wrażenie ogród robi wiosną i latem, gdy cały tonie w ferii barw i zapachów. Na terenie ogrodu znajduje się zadaszona weranda z meblami ogrodowymi, grill, szklarnia oraz drewniana studnia. Wieczorem ogród dobrze doświetlony jest niezliczoną ilością lampek solarnych, co tworzy fantastyczny, bajkowy klimat.

Na osobną uwagę zasługuje wykończone w najwyższym standardzie wnętrze ekskluzywnej rezydencji. Są tu antyki i elementy wyposażenia utrzymane w białej kolorystyce z przebijającym elementem złocieni. Wszystko idealnie ze sobą współgra. Ściany w pokojach luksusowej rezydencji pomalowane zostały w kolorze ecru, na podłogach położona deska dębowa, a w łazience i kuchni gres. W kuchni oświetlenie w stylu retro. Duże wrażenie robi też znajdujący się w salonie kominek z trawertynu w stylu ludwikowskim.

Ekskluzywna rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM PIERWSZY: salon + garaż + taras + przedsionek + kuchnia + przedpokój + pomieszczenie gospodarcze + łazienka z wc
POZIOM DRUGI: sypialnia + salon kąpielowy + balkon + gabinet + pokój dla gości.

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 2008 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na 900 metrach kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z kompletnym wyposażeniem oraz umeblowaniem. Luksusowa rezydencje adresowana do osób, które ceniąc unikalność, harmonijne piękno oraz dobry styl. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szczecin 4, ul. Królowej Jadwigi 1. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (182-49)

Kontakt:
e-mail: a.madejska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 93 93
Tel. +48 886 551 193