reprezentacyjne i stylowe wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży we Wrocławiu

Rezydencja do sprzedaży we Wrocławiu

Wrocław, luksusowa rezydencja na sprzedaż za 1,35 mln zł. Ekskluzywna rezydencja liczy 230 metrów kwadratowych powierzchni. Działka – 362 m2.
Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji, całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający. Wnętrze luksusowej rezydencji tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
na KONDYGNACJI 0 znajdują się: hol + kuchnia + salon + łazienka + taras
na KONDYGNACJI 1/2 znajdują się: łazienka + 3 sypialnie
na KONDYGNACJI 1 znajdują się: salon + łazienka + kuchnia + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja znajduje się w wymarzonej, cichej i bezpiecznej okolicy, przy cichej ulicy, skąd jest świetny dojazd nie tylko do centrum, ale również do innych dzielnic miasta. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15739)

Kontakt:
e-mail: k.jaworska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 723 477 780