stylowy salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży we Wrocławiu

Rezydencja do sprzedaży we Wrocławiu

Luksusowa rezydencja o powierzchni 249,28 metrów kwadratowych we Wrocławiu (dolnośląskie) za 1,39 mln złotych na sprzedaż.
Ekskluzywna rezydencja znajduje się w doskonałej lokalizacji, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Dogodny dojazd do autostrady A4 oraz znanego centrum handlowego. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z kompletnym wyposażeniem i umeblowaniem kuchni. Ekskluzywna rezydencja wykończona w niecodziennie wysokim standardzie.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców luksusowej rezydencji jest nowoczesna instalacja alarmowa z monitoringiem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie gospodarcze + garaż + korytarz + łazienka + pokój + wc + kotłownia
KONDYGNACJA 0: kuchnia + przedpokój + salon + klatka schodowa + jadalnia + wc + gabinet + hall
KONDYGNACJA 1: wc + taras + łazienka + 3 pokoje + korytarz + klatka schodowa.

Luksusowa rezydencja oddana do użytku w 1985 roku. Zabudowa wolno stojąca. Działka rozciąga się na powierzchni 438 metrów kwadratowych. Serdecznie zapraszam do zakupu ekskluzywnej rezydencji. Luksusowa rezydencja również do wynajęcia w cenie 5 900 zł/miesięcznie + media (1 000 zł). Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-14959)

Kontakt:
e-mail: teresa.michniak@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 11
Tel. +48 603 779 141