po lewej komfortowy salon, po prawej hol w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Wieluń (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wieluń (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Wielunia (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do zamieszkania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 10000-metrowej działce. Rynek wtórny. Zabudowa wolno stojąca. Powierzchnia 10 396 metra kwadratowego. Cena – 1 600 000 złotych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Budynek pochodzi z 2013 roku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki zaawansowanej instalacji alarmowej. Duże wrażenie robi również lokalizacja w otoczeniu zieleni z imponującym widokiem na okolicę. Warto zaznaczyć, że obok ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży znajduje się staw kąpielowy oraz miejsce na ognisko lub grill. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE znajdziemy: garaż + łazienka + wiatrołap + kotłownię + hall + gabinet + kuchnię + salon + jadalnię
na PODDASZU znajdziemy: 4 sypialnie + pomieszczenie rekreacyjne + 3 garderoby + 2 łazienki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład elitarnego kompleksu wraz z garażem, budynkiem gospodarczym, winnicą, ogrodem, terenami zielonymi oraz lasem. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (045-1328)

Kontakt:
e-mail: wielun@wgn.pl