słoneczne wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Wisła

Rezydencja do sprzedaży Wisła

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Wiśle (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 250 000 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 360 m2 powierzchni posadowiona na działce 3400 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 8 pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 472 zł/m2, liczbą 3 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją malowniczą lokalizacją na przepięknym wzgórzu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim ogromnym potencjałem, także komercyjnym, gdyż na działce znajduje się budynek z pokojami do wynajęcia, drewniany budynek rekreacyjny ze stołem bilardowym oraz altana drewniana. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA -1 kotłownia + spiżarnia + 2-stanowiskowy garaż
KONDYGNACJA 0: salon + taras + kuchnia + sypialnia z łazienką + hol
KONDYGNACJA 1: pokój + 2 balkony + 3 sypialnie + 3 łazienki.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w pobliżu wielu turystycznych atrakcji, jak np. wyciągi narciarskie, rowerowe i piesze. Z okien rozpościera się imponujący widok na panoramę Beskidów i tereny zielone. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku.

Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26366)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl