wytworne wnętrze salonu z kominkiem w luksusowej rezydencji na sprzedaż Wrocław (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Wrocław (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie osiem pokoi na dwóch kondygnacjach. Budynek wzniesiony w 1995 roku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 1,2 mln złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana na zadbanej, 997-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny . Metraż 340 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 3 529 zł. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA ZERO to następujące pomieszczenia:
– łazienkę
– wiatrołap
– kuchnię
– pokój dzienny
– pomieszczenie gospodarcze
– 3 pokoje
– gabinet
– garaż
– wc
– komunikację
– hall
KONDYGNACJA JEDEN to następujące pomieszczenia:
– łazienka
– 4 pokoje
– komunikacja
– 2 garderoby.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. Dba o to nowoczesna instalacja alarmowa wsparta antywłamaniowymi roletami. Wszystkie pomieszczenia i pokoje luksusowej rezydencji na sprzedaż są po kapitalnym remoncie zaaranżowane i urządzone w stylu klasycznym. O komfort i wygodę wszystkich domowników dba klimatyzacja oraz ogrzewanie podłogowe.

Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno zadbany i zagospodarowany ogród z wieloma nasadzeniami drzew i krzewów. Dla rodzin posiadających więcej niż jedne samochód przewidziano 2 miejsca parkingowe (jedno w garażu, drugie pod wiatą). Znakomita lokalizacja w cichej, spokojnej i przede wszystkim bezpiecznej okolicy to kolejna z długiej listy zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Wokół prestiżowa zabudowa jednorodzinna. W sąsiedztwie pełna infrastruktura handlowo-oświatowa (supermarkety, galerie handlowe, szkoły, przedszkola). Nie brak tu również rozległych terenów rekreacyjnych.

Zachęcamy do kontaktu i obejrzenia luksusowej rezydencji do sprzedaży. Przy konieczności finansowania zakupu ekskluzywnej rezydencji kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-474)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl