na pierwszym planie kominek w ekskluzywnym salonie luksusowej rezydencji na sprzedaż Zduńska Wola

Rezydencja do sprzedaży Zduńska Wola

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Zduńskiej Woli (łódzkie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 340 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 767 m2, a także ciekawa cena 680 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 203,6 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na której zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca znakomitą lokalizacją na spokojnym, bezpiecznym i cichym osiedlu. Ogromne wrażenie robi przepiękny ogród z wygodnym tarasem. Na działce znajdziemy nasadzenia drzew i krzewów. Właściciele aut docenią garaż w bryle domu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM ZERO:
– garaż
– kuchnia
– kotłownia
– jadalnia
– taras
– wc
– salon
– wiatrołap
– pomieszczenie gospodarcze
POZIOM JEDEN:
– balkon
– łazienka
– garderoba
– 3 sypialnie.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów są antywłamaniowe rolety zewnętrzne. Dodatkowo na posesji znajduje się wolno stojący budynek gospodarczy i wiata na drzewo kominkowe. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. W razie potrzeby przygotujemy dla Państwa dogodną ofertę kredytową kilku banków. Pomagamy w przeprowadzeniu całej transakcji. Zadowolony klient jest gwarancją sukcesu naszego zespołu. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin luksusowej rezydencji, a także informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja, o której mowa w art. 71 KC.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (111-2182)

Kontakt:
e-mail: katarzyna.gwizdala@wgn.sieradz.pl