widok od frontu, od strony ulicy na luksusową rezydencję na wynajem Bolesławiec

Rezydencja do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowa rezydencja na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na wynajem, dzięki którym nowi najemcy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 4 000 złotych miesięcznie. Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia liczy 356 metrów kwadratowych powierzchni. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Rok budowy – 2009. Luksusowa rezydencja na wynajem posadowiona na ładnej, 1127-metrowej działce.

Mocnym atutem oferowanej do wynajęcia ekskluzywnej rezydencji jest również jej znakomita lokalizacja, bardzo dobra komunikacja oraz bliskość centrum miasta. Niepowtarzalny charakter luksusowej rezydencji do wynajmu uzyskany został dzięki najwyższej jakości materiałów i niezwykłej dbałości o szczegóły. Ekskluzywna rezydencja na wynajem urzeka prostą i nowoczesną bryłą idealnie współgrającą z rozplanowanymi pomieszczeniami wewnątrz budynku.

Wnętrze oferowanej do wynajęcia luksusowej rezydencji tworzą:
na PARTERZE znajdują się:
– salon
– taras
– kuchnia
– biblioteka
– garderoba
– łazienka
– wiatrołap
– komunikacja
– 2-stanowiskowy garaż
na PIĘTRZE znajdują się:
– 2 sypialnie
– łazienka

W dolnej części ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia znajduje się kotłownia, 2 piwnice, pralnia, sauna, pokój hobby. Bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców i ich dobytku strzegą solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrze, pełen monitoring oraz instalacja alarmowa. Luksusowa rezydencja do wynajmu jest klimatyzowana, co w znaczącym stopniu podnosi komfort jej użytkowania. Dodatkowo dla wygody mieszkańców zainstalowano system inteligentnego nawadniania w ogrodzie, oświetlenie LED, CO na parterze podłogowe, CO piętro grzejniki, system filtrowania krystalicznie czystej wody, odkurzacz centralny etc.

Długą listę zalet ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia zamyka przepiękny basen z podgrzewaną wodą oraz starannie zadbana i wypielęgnowana działka z wieloma drzewami i iglakami. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Atrakcyjna lokalizacja w malowniczej i spokojnej okolicy, bardzo dobrze skomunikowany z centrum miasta, a jednocześnie stanowiący spokojną przystań z dala od wielkomiejskiego zgiełku. W pobliżu sklepy, restauracje, boisko, ścieżki rowerowe, kościół oraz rozległe tereny zielone. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu gdzie szerzej będę mógł Państwa zapoznać z ofertą wynajmu ekskluzywnej rezydencji.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-11743)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl
tel. +48 75 732 61 15
tel. +48 796 090 914