komfortowy salon w stylu klasycznym w ekskluzywnej rezydencji na wynajem Poznań

Rezydencja do wynajęcia Poznań

Luksusowa rezydencja do wynajęcia w Poznaniu (wielkopolskie). Funkcjonalny metraż 220 m2 wraz z dużą działką 300 m2 i atrakcyjną ceną 3 900 zł/m-c to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym najmującym. Ekskluzywna rezydencja na wynajem z 2000 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji do wynajęcia składa się z 5 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do wynajmu jest także wysoki standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że luksusowa rezydencja na wynajem nadaje się do zamieszkania przez nowych najmujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do wynajęcia o ogromnym potencjale, między innymi dzięki przynależnej kawalerce z osobnym wejściem, którą również można wykorzystać jako biuro lub gabinet. Rozkład pozostałych pomieszczeń prezentuje się następująco:
PRZYZIEMIE:
– salon / sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
PARTER:
– salon
– taras
– aneks kuchenny
– wc
PÓŁPIĘTRO:
– łazienka
PIĘTRO:
– 3 pokoje.

Istnieje możliwość wykorzystania tego pomieszczenia na cele gospodarcze, typu biuro lub gabinet. Wnętrze luksusowej rezydencji do wynajmu zaaranżowane niezwykle gustownie i z wyczuciem dobrego smaku. Pomieszczenia i pokoje są słoneczne, czyste, wygodne. Na osobną uwagę zasługuje pieczołowicie zadbany i utrzymany ogród z miejscem na odpoczynek. Atrakcyjna lokalizacja w terenie osiedla zamyka długą listę zalet tej ekskluzywnej rezydencji na wynajem. Dogodny dojazd do centrum, jak i nad jezioro. Na wyciągnięcie ręki kompletna infrastruktura handlowo-usługowa. Właściciel dopuszcza możliwość najmu długoterminowego.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości miesięcznego czynszu najmu. W razie wszelkich pytań oraz prezentacji proszę o kontakt mejlowy. Nr licencji pośrednika prowadzącego ofertę: 24516. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-199)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl