modna aranżacja salonu w luksusowej rezydencji na wynajem Szczecin

Rezydencja do wynajęcia Szczecin

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem o wygodnym rozkładzie pięciu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji.Mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o powierzchni 1 200 m2. Luksusowa rezydencja do wynajęcia wyróżnia się konkurencyjną ceną wynoszącą 9,5 tys. zł/m-c. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zaaranżowana na jednej kondygnacji z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowa rezydencja na wynajem oddana została do użytku w 2016 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych najmujących. Listę atutów dopełnia funkcjonalny metraż 220 m2.

Ekskluzywna rezydencja do wynajmu zapewnia przyszłym mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa (nowoczesna instalacja alarmowa) oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe, zmiękczacz wody, odkurzacz centralny). Warto zaznaczyć, że wnętrza luksusowej rezydencji na wynajem pomalowane są w jasnych kolorach co daje więcej światła oraz poczucie czystości. Na osobną uwagę zasługuje na pewno starannie utrzymany ogród.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji do wynajmu: taras + hol + wc + 2 łazienki + kuchnia + salon + 4 sypialnie. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z pewnością 2-stanowiskowy garaż plus dodatkowe miejsce postojowe na terenie działki. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do wynajmu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11454)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl