słoneczny pokój dzienny w luksusowej rezydencji do wynajmu Szczecin

Rezydencja do wynajęcia Szczecin

Luksusowa rezydencja do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywna rezydencja na wynajem składa się z dwóch kondygnacji w bardzo atrakcyjnej cenie. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 800 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do wynajęcia luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do wynajmu pochodzi z 2000 roku. Pięć pokoi. Długą listę zalet zamyka z pewnością znakomita cena 7 tys. złotych miesięcznie, wygodny metraż 180 mkw., a także korzystna lokalizacja.

Luksusowa willa do wynajmu imponuje funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, w skład którego wchodzą m.in. dwie łazienki i pięć pokoi. Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością garaż. Warto w tym miejscu dodać, że ekskluzywna willa na wynajem znajduje się w poszukiwanej na rynku okolicy. Długą listę zalet luksusowej willi do wynajęcia zamyka starannie zadbany ogród.

Informacje dotyczące luksusowej willi na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej willi do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11864)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl