zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 270 metrów kwadratowych w okolicach Bielska-Białej (śląskie) za 790 tysięcy złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 2 926 zł. Luksusowa rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej z 2009 roku. Działka rozciąga się na powierzchni 1 780 metrów kwadratowych. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaprojektowane i zaaranżowane w nowoczesnym designie. Dla podwyższenia komfortu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży rozprowadzono instalację klimatyzacji oraz ogrzewania podłogowego z możliwością ustawienia dowolnej temperatury w każdym pomieszczeniu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER:
– garaż
– kotłownia
– taras
– salon
– kuchnia
– spiżarnia
– pokój
– garderoba
– łazienka
PIĘTRO:
– 3 pokoje
– 3 garderoby
– pralnia
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest nowoczesny, zaawansowany system alarmowy dwustrefowy z powiadomieniem na telefon. Dodatkowo cały teren wokół ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży została ogrodzony (brama automatyczna). Obok luksusowej rezydencji na sprzedaż, na tej samej działce znajduje się budynek gospodarczy (30 m2) z dodatkowym miejscem parkingowym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu – ogrzewanie i ciepła woda niecałe cztery tysiące za rok. Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej, bezpiecznej i cichej okolicy. Nieopodal mieści się przedszkole, sklep, ośrodek zdrowia, szkoła. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup luksusowej rezydencji na sprzedaż. Powyższe informacje na temat ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-25548)

Kontakt:
Tel. +48 691 951 931