widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bielsko-Biała (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 123,5 metra kwadratowego w okolicach Bielska-Białej (śląskie) za 399 tysięcy złotych do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 231 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 5 pokoi. 4 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 1998 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 668 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości kupującego.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż są niezwykle jasne, widne, słoneczne i przestronne. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również swoją starannie wypielęgnowaną działką w spokojnej i bezpiecznej okolicy, w otoczeniu niskiej i zadbanej zabudowy jednorodzinnej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
w PRZYZIEMIU znajdują się:
– garaż
– kotłownia
– pomieszczenia piwniczne
na PARTERZE znajduje się:
– przedpokój
– salon
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
na PIĘTRZE znajdują się:
– przedpokój
– 3 pokoje
– łazienka

Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia bliskość licznych marketów, szkół, sklepów, punktów usługowo-handlowych, poczty, stacji benzynowej, bankomatu, banku, apteki, przychodni zdrowia, boiska, basenu etc. Dodatkowym atutem są rozległe tereny zielone idealne na rodzinne, weekendowe spacery. Jeżeli planujesz zakup luksusowego apartamentu z kredytem hipotecznym, zadzwoń pod numer telefonu +48 608 076 088; +48 784 554 364. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2195)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl
tel. +48 784 554 364