futurystyczne i nowoczesne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 535,36 metra kwadratowego w Bolesławiec (dolnośląskie) za 1 500 000 złotych do sprzedaży.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 802 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Sześć pokoi. Dwie kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2006 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 830 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Dużą zaletą oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest jej starannie wypielęgnowana działka działka wyłożona kostką granitową i obsadzona przepiękną roślinnością. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Luksusowa rezydencja zapewnia swoim przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu (klimatyzacja). Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą:
KONDYGNACJA 0:
– garaż
– przedsionek
– klatka schodowa
– garderoba
– pralnia
– pomieszczenie gospodarcze
– kotłownia
– hall
– korytarz
– kuchnia
– pokój
– jadalnia
– łazienka
– pokój dzienny
– taras
KONDYGNACJA 1:
– hall
– aneks kuchenny
– 3 łazienki
– pokój gościnny
– 4 sypialnie
– klatka schodowa
– 4 garderoby
– antresola
– wc

Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników czuwa nowoczesny system monitoringu a także zaawansowana instalacja alarmowa wraz z antywłamaniowymi drzwiami oraz oknami. wszystkie pomieszczenia i pokoje w ekskluzywnej rezydencji są wykończone w najwyższym standardzie, z dbałością o szczegóły oraz przy użyciu najlepszej jakości materiałów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest w szereg nowoczesnych technik znanych z tzw. budynków inteligentnych.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11438)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 530 767 111