elegancki salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 660 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 200 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 128 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2002. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 300 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego – oferta bezpośrednia”. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje każdego już od pierwszego spojrzenia dzięki swojej malowniczej lokalizacji w cichej i spokojnej okolicy. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży są umeblowane i wyposażone:
POZIOM MINUS JEDEN
POZIOM ZERO: wiatrołap + łazienka + spiżarnia + 2 pokoje + kuchnia
POZIOM JEDEN: pokój + kuchnia + łazienka + komunikacja + balkon + spiżarnia
POZIOM DWA: sypialnia + garderoba + komunikacja + pokój + łazienka
POZIOM TRZY: pomieszczenia strychowe.
Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje zabudowę stałą, wyposażenie i umeblowanie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z własnym basenem, dwoma garażami, dwoma balkonami i budynkiem letniskowym. Niesamowicie efektownie prezentuje się starannie zadbana i obsadzona roślinnością działka. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży świetnie nadaje się dla rodziny wielopokoleniowej. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12528)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl