na pierwszym planie kominek, w oddali salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Komfortowy metraż 200 mkw. wraz z ogromną działką 1 128 mkw. i atrakcyjną ceną 660 tys. zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2002 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z pięciu pokoi rozmieszczonych na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Duża atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 3 300 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia oraz najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje każdego już od pierwszego spojrzenia dzięki swojej malowniczej lokalizacji w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w luksusowej rezydencji na sprzedaż kompletnie umeblowane oraz wyposażone:
KONDYGNACJA -1
KONDYGNACJA 0: spiżarnia + kuchnia + łazienka + 2 pokoje + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: komunikacja + łazienka + spiżarnia + kuchnia + balkon + pokój
KONDYGNACJA 2: komunikacja + łazienka + garderoba + pokój + sypialnia
KONDYGNACJA 3: pomieszczenia strychowe.
Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje zabudowę stałą, wyposażenie, umeblowanie zarówno samej rezydencji, jak i budynku letniskowego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z własnym basenem, dwoma garażami, dwoma balkonami oraz budynkiem letniskowym. Duże wrażenie robi starannie utrzymana i obsadzona roślinnością działka. Luksusowa rezydencja na sprzedaż świetnie nadaje się dla wielopokoleniowej rodziny. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12528)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl