zbliżenie na kominek w salonie luksusowej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 140 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,25 mln zł (8 929 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 715 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie czterech pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusową rezydencję na sprzedaż wyposażono w wiele nowoczesnych rozwiązań, jak np. system alarmowy z powiadomieniem SMS czy panele fotowoltaiczne. Duże wrażenie na pewno robi imponujący widok na panoramę miasta, jaki rozpościera się z balkonu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej willi na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: kotłowania + garaż + łazienka + kuchnia + jadalnia + taras + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: balkon + 3 pokoje.
Osoby zmotoryzowane docenią z pewnością garaż.

Ekskluzywna willa do sprzedaży poszczycić się może nowoczesnym designem, a także starannie wypielęgnowanym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w elitarnej lokalizacji, 10 minut od Bolesławieckiej Starówki. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13208)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl