nowoczesny salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 230 metrów kwadratowych w Bolesławcu (dolnośląskie) za 720 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 130 zł. Luksusowa rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej posadowiona na działce o powierzchni 1 200 metrów kwadratowych. 5 pokoi. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się od razu do zamieszkania. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posiada zarówno pomieszczenia mieszkalne, użytkowe oraz pomocnicze (gospodarcze).

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
w PIWNICY: łazienka + pomieszczenia gospodarcze + kotłownia
na PARTERZE znajdują się: salon + taras + kuchnia + jadalnia + łazienka + pokój
na PODDASZU znajdują się: 3 sypialnie + garderoba + łazienka + hall.

Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej najbliższe otoczenie – doskonale skomponowane nasadzenia roślinne, które zapraszają nas do zapoznania się z otoczeniem, jak i wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ukończona w 2012 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z większością mebli oraz wyposażenia. Obok, na tej samej działce mieszczą się duże magazyny (200 m2), które mogą być wykorzystane pod działalność, warsztat lub garaż.

Atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy z bardzo dobrą komunikacją zamyka długą listę zalet oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób, które cenią niezależność, ciszę i bliskość terenów zielonych, a zarazem doceniają bliskie sąsiedztwo miasta. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została słynnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11098)

Kontakt
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 796 09 09 01