prestiżowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 274 metrów kwadratowych w Bolesławcu (dolnośląskie) za 1,1 mln złotych do sprzedaży.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 015 zł.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 4 000 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana w stylu kolonialnym – już od progu wita nas bajeczny zapach egzotycznego drewna oraz naturalnych kadzideł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż niezwykle słoneczne, jasne, widne i przestronne.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0:
– salon
– kuchnia
– oszklony łącznik
– pokój kąpielowy
– pokój
– balkon
KONDYGNACJA 1:
– część sypialniana
– łazienka.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców luksusowej rezydencji na sprzedaż są okna z antywłamaniowymi, elektrycznymi roletami. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy wolno stojący garaż 2-stanowiskowy z bramą elektryczną. Jeśli marzysz, by zamieszkać w atrakcyjnej okolicy pośród zieleni, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, to ta oferta spełnia twoje oczekiwania. Zapraszamy na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11454)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 796 09 09 01