przestronne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Bolesławiec (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Bolesławiec (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 250 metrów kwadratowych w okolicach Bolesławca (dolnośląskie) za 695 tysięcy złotych na sprzedaż.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 780 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. 5 pokoi. 2 kondygnacje. Działka liczy 900 metrów kwadratowych powierzchni. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przygotowana od razu do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej cenie.

Znakomita lokalizacja w bardzo spokojnej okolicy, blisko lasu to pierwsza z zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Kolejne atuty to na pewno najwyższy standard wykończenia, najlepszej jakości materiały wykończeniowe oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w luksusowej rezydencji na sprzedaż są kompletnie umeblowane.

Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży czuwają solidne, antywłamaniowe rolety. Ponadto luksusowa rezydencja zapewnia swoim domownikom duże poczucie wygody i komfortu między innymi dzięki rozprowadzonemu ogrzewaniu podłogowemu, saunie, jacuzzi etc. Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem AGD. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż ogrzewana centralnie oraz kominkowo.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w eksploatacji dzięki kolektorom słonecznym. Osoby zainteresowane ekskluzywną rezydencją do sprzedaży zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentacje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta słynnym programem „Kupujący nie płaci prowizji”.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej luksusowej rezydencji, jak i innych nieruchomości. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnej rezydencji za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11272)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 577 777 627